Materace

Jak wybrać odpowiedni materac ?

Wybór materaca stanowi spore wyzwanie – szczególnie teraz, kiedy ilość modeli jest olbrzymia. Jakość i rodzaj podłoża do spania będą warunkować nasze dobre samopoczucie tuż po przebudzeniu, nasze zdrowie. Wybierając konkretny materac warto zaufać doświadczonym producentom. Czym nasza oferta wyróżnia się od ofert innych dostawców?

W naszej ofercie posiadamy trzy ekskluzywne serie materacy. Dana seria oparta jest na sprężynach kieszeniowych, oraz kompozycji materiałów lateksowych, piankowych i termoelastycznych.

W naszej ofercie znaleźć można materace zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Bez względu na wiek użytkownika gwarantujemy spokojny i niezakłócony sen. Produkty rekomendowane dla najmłodszych posiadają niezbędne atesty i tworzone są z olbrzymią precyzją, aby materac wspierał spokojny sen malucha.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć również materaców dla alergików: poprzez zastosowanie lateksu oraz tworzyw sprzyjających cyrkulacji powietrza osoby z alergiami mogą dzisiaj spać bardziej komfortowo. Materace dla alergików zmniejszają reakcje alergiczne w trakcie nocy – koniec z uporczywym kaszlem czy katarem zakłócającym spokojny sen.

Materace na każdą kieszeń

Oferowane przez nas materace dostępne są w atrakcyjnych cenach – wśród naszych modeli każdy znajdzie produkt odpowiadający jego oczekiwaniom i taki, który nie naruszy domowego budżetu. Gwarantujemy, że proponowane przez nas materace łączą w sobie doskonałe parametry techniczne i atrakcyjne ceny.

Materace kieszeniowe, piankowe, lateksowe

Jaki materac okaże się najlepszy? Oferujemy naszym klientom szeroki wybór, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne materace piankowe zapewnią wygodę, a wykorzystanie innowacyjnych materiałów, takich jak pianka wysokoelastyczna czy pianka termoelastyczna poprawią komfort snu. Innowacyjne pianki są również wykorzystywane w konkretnych modelach materaców kieszeniowych. O wysoką higienę snu zadbają warstwy lateksu oraz maty kokosowe – dzięki nim możliwe będzie wychwytywanie wilgoci i zahamowanie rozwoju bakterii wewnątrz materaca. W naszej ofercie znajdziesz również luksusowe materace uzupełnione o warstwę naturalnej wełny. Materace z wełną zalecane są osobom ceniącym wysoki komfort termiczny oraz użytkownikom borykającym się z reumatyzmem.

9 stref twardości

Wkład materaca podzielony na 9 stref pozwala na idealne dopasowanie do użytkownika i zapewnienie mu podparcia dla anatomicznej budowy ciała. Poprzez 9 stref twardości użytkownik może ułożyć się wygodnie, a jego barki, biodra i kręgosłup otrzymują stabilne podparcie.

Innowacyjne materace do spania

Materace z naszej oferty posiadają systemu cyrkulacji powietrza zapewniającego odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca co ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy. Opatentowany system nacięć na blatach przyczynia się także do znacznego przedłużenia żywotności materaca.